RóżnościWazon poplątany

Ceramiczny wazon o nieregularnej, lekko poszarpanej krawędzi utrzymany w surowej stylistyce. Zagłębienia na wazonie podkreślone zostały ciemnym barwnikiem.

średnica: 11cm
wysokość: 32,4-34cm

120zł.

Świecznik beczułka- granatowy

Świecznik ceramiczny w kształcie beczułki pokryty został granatowym szkliwem na zewnątrz oraz ciemnym błyszczącym szkliwem wewnątrz. Szkliwo wewnątrz naczynka ma lekko lustrzany charakter- płomień świecy ładnie się odbija od ścianek.

Możliwe jest wykonanie podobnego naczynia w dobolnej kolorystyce.

Średnica: 8cm
Wysokość: 9cm

38zł.

Wazon w kolorze nieokreślonym

Wazon ceramiczny uformowany został z jasnej gliny i pokryty szkliwem w kolorze nieokreślonym- odcienie zieleni poprzecinane są smugami niebieskości

Naczynie wypalone zostało w temperaturze ponad 1200°C, dzięki czemu służyć może zarówno do suchych kompozycji, jak i kwiatów ciętych.

Średnica: 9cm
Wysokość: 30cm

110zł.

Ceramiczny bukiet

Niezwykle urokliwe ceramiczne kwiatki o różnych kształtach i kolorach. Mogą być osadzone na druciku w kolorze złotym lub srebrnym oraz na drewnianych patyczkach lub gałązkach. Istnieje możliwość zamówienia dowolnej ilości kwiatków w wybranym przez siebie wzorze i kolorze. Można zamówić również wazon pasujący do bukietu. Dodadzą one uroku każdemu wnętrzu, są również doskonałym dodatkiem do prezentu lub upominkiem dla gości weselnych.

Wysokość: 4-6cm

8zł.
/kwiatek

Obrączki na serwetki- W złocie i czerwieni

Komplet ręcznie wykonanych obrączek na serwetki z licznymi zdobieniami. Jasna glina pokryta została pięknym czerwonym szkliwem, zaś część ze zdobienia- szkliwem w kolorze ciemnego złota, które bardzo ładnie przebarwia się na fakturowanej powierzchni osiągając kolory o różnym natężeniu. Doskonała ozdoba na stół z pewnością doda mu uroku.

Średnica: 5,5cm, średnica otworu: 3cm

42 zł.

Wazon drapany / Sprzedane- zamów podobny

Wazon ceramiczny uformowany został z jasnej gliny. Drapana struktura wazonu pokryta została brązowym szkliwem, które przybiera różne odcienie.

Naczynie wypalone zostało w temperaturze ponad 1200°C, dzięki czemu służyć może zarówno do suchych kompozycji, jak i kwiatów ciętych.

Średnica: 9,5cm
Wysokość: 26,5cm

105zł.

Wazon w turkusie / Sprzedane- zamów podobny

Wazon ceramiczny wytoczony został z jasnej gliny na kole garncarskim. Pokryty jest turkusowym szkliwem z przebarwieniami.

Naczynie wypalone zostało w temperaturze ponad 1200°C, dzięki czemu służyć może zarówno do suchych kompozycji, jak i kwiatów ciętych.

Średnica: 9,5cm
Wysokość: 18cm

100zł.

Czerwony wazon / Sprzedane- zamów podobny

Wazon ceramiczny został uformowany ręcznie na kole garncarskim z jasnej gliny. Prosta forma pokryta została czerwonym szkliwem, które przebarwia się odsłaniając naturalną barwę gliny.
Z brzegów naczynia spływa czarne szkliwo.

Wazon wypalony został w temperaturze ponad 1200 stopni i jest w pełni użytkowy.

Średnica: 11cm
Wysokość: 24,5cm

107zł.

Wazon jasny nakrapiany / Sprzedane- zamów podobny

Ceramiczny wazon o nieregularnej krawędzi pokryty został jasnym szkliwem z dekoracyjnymi ciemnymi drobinkami. Krawędź i wnętrze wazonu pokrywa ciemne brązowe szkliwo.

średnica: 10cm
wysokość: 33-38cm

120zł.

Wazon brązowo-złoty / Sprzedane- zamów podobny

Ceramiczny wazon o nieregularnej krawędzi pokryty został efektowym brazow- zlotym szkliwem, które ciekawie się przebarwia. Miejscami szkliwo jest matowe, a obok lekko połyskuje czernią, brazem i złotem.

średnica: 11cm
wysokość: 24-28cm

110zł.

Czerwony pojemnik / Sprzedane- zamów podobny

Spory pojemnik ceramiczny będzie doskonały na różnego rodzaju przysmaki- pierniki, orzechy, ciasteczka. Świetnie sprawdzi się także w kuchni- można w nim przechowywać np. sół, a sam w sobie z pewnością ożywi wnętrze.

Możliwe jest zamówienie pojemnika w dowolnej kolorystyce oraz w innych rozmiarach.

Średnica: 16,5cm
Wysokość: 15cm

65zł.

Turkusowy pojemnik / Sprzedane- zamów podobny

Spory pojemnik ceramiczny będzie doskonały na różnego rodzaju przysmaki. Świetnie sprawdzi się także w kuchni- można w nim przechowywać np. sół, a sam w sobie z pewnością ożywi wnętrze.

Możliwe jest zamówienie pojemnika w dowolnej kolorystyce oraz w innych rozmiarach.

Średnica: 16,5cm
Wysokość: 15,5cm

65zł.

Ceramiczne jaja / Sprzedane- zamów podobny

Dekoracje wielkanocne w ceramicznym wydaniu- jaja pokryte efektownymi szkliwami.

Duże: 15cm;
Małe: 10,5cm

Duże 38zł.

Małe 28zł.

Wazon w piaskowym kolorze / Sprzedane- zamów podobny

Wazon toczony na kole garncarskim. Jasna glina pokryta została efektowym bezowym szkliwem z ciemnymi dekoracyjnymi plamkami.

Naczynie wypalone zostało w temperaturze ponad 1200°C, dzięki czemu nadaje się zarówno na suche kompozycje, jak i na kwiaty cięte.

Średnica: 8,5cm
Wysokość: 19,5cm

100zł.

Obrączki na serwetki- W kolorze ciemnego złota / Sprzedane- zamów podobny

Komplet ręcznie wykonanych obrączek na serwetki z licznymi zdobieniami. Jasna glina pokryta została szkliwem w kolorze ciemnego złota, które pięknie prezentuje się na fakturowanej powierzchni.

Średnica: 5,5cm, średnica otworu: 3cm

42 zł.

Obrączki na serwetki- Soczysta zieleń / Sprzedane- zamów podobny

Komplet ręcznie wykonanych obrączek na serwetki z w pięknym letnim intensywnie zielonym kolorze. Doskonała ozdoba na stół.

Średnica: 5,5cm, średnica otworu: 3cm

42 zł.

Serduszka z dedykacją / Sprzedane- zamów podobny

Zestaw 50 serduszek wykonany na zamówienie Kętrzyńskiego Stowarzyszenia Oświatowego.

Możliwość wykonania podobnych serduszek z dowolną dedykacją

Obrączki na serwetki- Głębia zieleni / Sprzedane- zamów podobny

Komplet ręcznie wykonanych obrączek na serwetki z licznymi zdobieniami. Jasna glina pokryta została ciemnym zielonym szkliwem, które pieknie przebarwia się na fakturowanej powierzchni osiągając kolory o różnym natężeniu. Doskonała ozdoba na stół.

Średnica: 5,5cm, średnica otworu: 3cm

42 zł.

Copyright © 2010 Arven