Podstawki

1 | 2 | 3Wiosenne świeczniki / Sprzedane- zamów podobny

Komplet 3 świeczników w formie falowanych miseczek wykonany został z jasnej gliny i pokryty szkliwami w intensywnych wesołych kolorach- pomarańczowym, żółtym oraz zielonym.

Świeczniki będą ładnie prezentować się na wiosennym stole w towarzystwie żonkili lub wielkanocnych pisanek. Mogą być także niezobowiązującym upominkiem.

Średnica: ok. 8-11cm
Wysokość: 2,5-3,5cm

45 zł.

Czerwono-złote podstawki / Sprzedane- zamów podobny

Podstawki pod kubki wykonane zostały ręcznie z jasnej gliny szamotowej i pokryte szkliwem w kolorze głębokiej czerwieni oraz starego ciemnego złota.
Od spodu podstawki zostały podklejone 4 niewielkimi kółeczkami, dzięki którym podstawki nie rysują powierzchni.
Nadają się do codziennego użytku, mogą być także niezobowiązującym, a jednak wyjątkowym upominkiem.

Na zamówienie mogę wykonać podstawki w dowolnej kolorystyce oraz ilości, a także zaproponować inne elementy utrzymane w tej samej tonacji (patery, misy, zestawy deserowe).

Średnica: 10cm, grubość: 0,6cm

30 zł.

Zielone podstawki / Sprzedane- zamów podobny

Podstawki pod kubki wykonane zostały ręcznie z jasnej gliny szamotowej. Pokryte zostały szkliwem w intensywnie zielonym kolorze.

Od spodu podstawki zostały podklejone 4 niewielkimi kółeczkami, dzięki którym podstawki nie będą rysować powierzchni.
Nadają się do codziennego użytku, mogą być także niezobowiązującym, a jednak wyjątkowym upominkiem.

Na zamówienie mogę wykonać podstawki w dowolnej kolorystyce oraz ilości, a także zaproponować inne elementy utrzymane w tej samej tonacji (patery, misy, miseczki na drobne przekąski, zestawy deserowe).

Średnica: 10cm, grubość: 0,6cm

30 zł.

Srebrno-niebieskie podstawki pod kubki

Kwadratowe podstawki wykonane zostały z jasnej gliny i pokryte dekoracyjnym szkliwem w kolorze stalowo-niebieskim z granatowymi i czarnymi przebarwieniami. Spód podstawek podklejony filcem, który zapobiega rysowaniu powierzchni, na której leżą.

Długość boku: 9cm, grubość: 3mm

30 zł.

Esy folersy / Sprzedane- zamów podobny

Bardzo ciekawa podstawka wykonana z jasnej gliny, na którą nasiesione zostało czarne szkliwo tworzące esy floresy. Świetna jako podstawka pod świeczkę. Z pewnością stanowi ciekawą dekorację.

Długość boku: 10,5cm, wysokość: 2,5cm

25 zł.

Zielone z pomarańczową nutką / Sprzedane- zamów podobny

Te okrągłe podstawki pod kubki wykonane zostały z jasnej gliny i pokryte szkliwem w kolorze głębokiej zieleni oraz energetycznej pomarańczy, spod której przebija delikatny wzorek. Podstawki od spodu podklejone filcem, który zapobiega rysowaniu powierzchni,na której leżą.

Grubość: 0,4cm, średnica: 9cm.

30 zł.

Szamotowy listek / Sprzedane

Piękny liść wykonany z jasnej gliny szamotowej, która miejscami pokryta została czarnym szkliwem, które wniknęło w zagłębienia liścia tworząc niesamowitą siatkę żyłek. Nadaje mu to szarawą barwę. Będzie to wspaniała podstawka pod świeczkę lub podkładka na różne domow drobiazgi.

Długość: 15cm, szerokość: 17cm, wysokość: 3cm

26zł.

Brązowy listek z kaprysami w kolorze słońca / Sprzedane

Podstawka w kształcie liścia wykonana ręcznie z jasnej gliny i pokryta szkliwem w kolorze ciemno brązowym, które miejscami przebarwia się w żółte.

Listek może służyć jako podstawka pod świeczkę lub podkładka na różne drobiazgi, np. klucze.

Długość: 15,5cm, szerokość: 12cm, wysokość: 4cm

25 zł.

1 | 2 | 3

Copyright © 2010 Arven