Patery i Talerze

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6Patera z lisci / Sprzedane- zamów podobny

Piękna liściasta patera wykonana została w jesiennych kolorach. Szkliwo na liściach przebarwia się przyjmując wiele odcieni żółtego, brązowego czy złotego koloru.

Patera stanowić może ciekawą, a jednocześnie użytkową, ozdobę wnętrza. Doskonała na owoce, ciasto, ciasteczka, orzechy i inne smakołyki.

Średnica: ok. 33cm
Wysokość: 4-6cm

76 zł.

Liściasta pasiasta / Sprzedane- zamów podobny

Patera w kształcie liścia wykonana została z jasnej gliny i pokryta czarnym szkliwem. Wniknęło ono w zagłębienia dając efekt głębokiej czerni, a powierzchniom płaskim nadało kolor szary. W spód liścia wtarte także czarne szkliwo. Patera doskonała na przekąski (np. orzeszki, precelki), owoce. Może służyć także jako podstawka pod świeczkę. Czyścić wilgotną szmatką.

Wysokość: 2-7,5cm, długość:29cm, szerokość: 25cm

52 zł.

Feria niebieskości na okrągło / Sprzedane- zamów podobny

Talerz wykonany został ręcznie z jasnej gliny i pokryty efektownym szkliwem, które osiąga piękne kolory- srebrny, czarny, niebieski, zielony, stalowo-niebieski.

Doskonały na owoce, słodycze i inne przysmaki.

Średnica- 23cm. Istnieje możliwość zamówienia talerzyków deserowych do kompletu.

32 zł.

Jakby stalowo / Sprzedane- zamów podobny

Talerz wykonany został ręcznie z jasnej gliny i pokryty ciekawym szkliwem w kolorze stalowym. Kolor szkliwa delikatnie zmienia się w zależności od światła, jakie jest w danym pomieszczeniu.

Doskonały na owoce, słodycze i inne przysmaki. Może być również używany jako podstawa na duże świece.

Średnica: 24cm

32 zł.

Liściaste zielenie- mała / Sprzedane- zamów podobny

Niewielka patera w kształcie liścia wykonana została ręcznie z jasnej gliny i pokryta zielonym szkliwem, które wniknęło w zagłębienia tworząc siateczkę żyłek. W zagłębieniach kolor zielony jest intensywny i błyszczący, a na płaskich powierzchniach nadaje on glinie niebieskawe odcienie. Patera doskonała na owoce oraz przekąski. Może służyć również jako podstawka na drobiazgi, np. klucze lub biżuterię. Czyścić wilgotną szmatką. Dostępne są również większe patery tego wzoru.

Wysokość: 1,5-7cm, długość: 22cm, szerokość: 17cm

43 zł.

Liściaste czerwienie- mała / Sprzedane- zamów podobny

Niewielka patera w kształcie liścia wykonana została ręcznie z jasnej gliny i pokryta czerwonym szkliwem, które w zagłębieniach jest intensywne i błyszczące, a na płaskich powierzchniach nadaje glinie ciepłe piaskowe odcienie. Patera sama w sobie może być ozdobą każdego wnętrza, jednak jest również doskonała na owoce, przekąski. Może służyć również jako podstawka na drobiazgi, np. klucze lub biżuterię. Czyścić wilgotną szmatką. Dostępne są również większe patery tego wzoru.

Wysokość: 2-6,5cm, długość: 21cm, szerokość: 19cm

43 zł.

Piaskowa patera / Sprzedane- zamów podobny

Niewielka patera w kształcie liścia wykonana została ręcznie z jasnej gliny i pokryta czerwonym szkliwem, które w zagłębieniach jest intensywne i błyszczące, a na płaskich powierzchniach nadaje glinie ciepłe piaskowe odcienie. Patera sama w sobie może być ozdobą każdego wnętrza, jednak jest również doskonała na owoce, przekąski. Może służyć również jako podstawka na drobiazgi, np. klucze lub biżuterię. Czyścić wilgotną szmatką. Dostępne są również większe patery tego wzoru. Cena kompletu składającego się z 3 pater: 140zł

Wysokość: 2-6,5cm, długość: 31cm, szerokość: 19cm

56 zł.

Patera- Odcienie zieleni / Sprzedane- zamów podobny

Niewielka patera wykonana ręcznie z ciemnej gliny na kształt liścia i pokryta szliwem zielonym efektowym w różnych odcieniach i o różnym nasyceniu. Spod szkliwa widać delikatne liściaste żyłki, a miejscami subtelnie prześwituje ciemna glina. Listek może służyć jako ozdobny talerzyk na słodkości, orzeszki.

Szerokość: 16-18cm, wysokość: 3,5cm

37 zł.

Czerwona nieregularna patera / Sprzedane- zamów podobny

Ciekawa patera o nieregularnym kształcie wykonana została ręcznie z jasnej gliny i pokryta pięknym szkliwem w kolorze głębokiej czerwieni. Szkliwo jest gładkie w dotyku, delikatnie połyskuje i tworzy różne wzory- spływa po ściankach, tworzy mniejsze i większe "plamki".

Patera doskonała na ciasto i inne przysmaki.

Długość: 30cm
Szerokość:15-17,5cm
Wysokość: 1,5-4cm

63 zł.

Czerń i biel / Sprzedane- zamów podobny

Niezwykła patera z koronkowym wzorem wykonana została ręcznie z jasnej gliny. Zagłębienia wzoru pokryte zostały czarnym szkliwem, które tworzy kontrast z bielą gliny. Patera świetnie nadaje się na owoce, słodkie przekąski.

Wysokość: 1,4cm, średnica: 27cm

54 zł.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Copyright © 2010 Arven