Misy i miseczki

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6Kolorowe miseczki / Sprzedane- zamów podobny

Miseczki ceramiczne wykonane ręczne z ciemnej gliny doskonale nadają się na drobne przysmaki. Środek naczyń cały pokryty jest szkliwem, natomiast na zewnątrz widoczna jest ciemna glina.

Możliwe jest zamówienie podobnych miseczek w dowolnej ilości oraz kolorystyce.

Średnica: 12cm
Wysokość: 6cm

28zł/szt.

Pomarańczowa ślimakowa / Sprzedane- zamów podobny

Masywna ceramiczna misa uformowana została w całości ręcznie z jasnej gliny. Zewnętrzne ścianki ozdobione zostały ślimakowym wzorem, który podkreśla ciemne szkliwo. Środek misy pokryty został intensywnie pomarańczowym szkliwem z dekoracyjnymi przebarwieniami.

Misa doskonała na owoce, warzywa, słodkości, orzechy. Sama w sobie także będzie ładną ozdobą wnętrza.

Możliwe jest wykonanie podobnej misy w dowolnie wybranej wielkości oraz kolorystyce, a także tworzenie zestawów składających się z mis różnej wielkości.

Średnica: 28cm
Wysokość: 7,5-9cm

78 zł.

Misa z bogatym wnętrzem / Sprzedane- zamów podobny

Pękata misa wykonana została ręcznie z jasnej gliny. Na zewnątrz pokryta została błyszczącym szkliwem w intensywnie zielonym kolorze, a w środku... trudno określić. Wiele odcieni- szarości, srebro, granat, czerń. I wiele Wzorów- zacieki, smugi, kropki.

Misa wypalona została w temperaturze 1220 stopni, dzięki czemu można podawać w niej nie tylko owoce czy słodkości, ale także sałatki.

Średnica: ok.18cm
Wysokość: ok.9cm

53 zł.

Makowa misa / Sprzedane- zamów podobny

Misa inspirowana kwiatem maku bardzo ładnie błyszczy w świetle intensywną czerwienią znajdującą się na płatkach. Środek kwiatu zdobią kulki pokryte ciemnym metalicznym szkliwem.

Misa będzie ciekawą ozdoba każdego wnętrza. Doskonała na owoce, cukierki i inne przysmaki.

Średnica: ok.18cm
Wysokość: ok.9cm

53 zł.

Przecierane brązowe fale- duża misa / Sprzedane- zamów podobny

Duża misa w kształcie liścia wykonana została z jasnej gliny i pokryta brązowym szkliwem o różnej intensywności- od koloru czekoladowego w zagłębieniach aż po kolor piaskowy. Liść jest doskonały na owoce, słodkości. Czyścić wilgotną szmatką. Dostępna jest również miseczka w podobnym wzorze.

Wysokość: 5-10cm
Długość: 29cm
Szerokość: 25cm

73 zł.

Przecierane brązowe fale- mała miseczka / Sprzedane- zamów podobny

Niewielka miseczka w kształcie liścia wykonana została z jasnej gliny i pokryta brązowym szkliwem o różnej intensywności- od koloru czekoladowego w zagłębieniach aż po kolor piaskowy. Listek doskonały na przekąski (np. orzeszki, precelki), jak i na różnego rodzaju drobiazgi (klucze, biżuterię). Może służyć także jako podstawka pod świeczkę. Czyścić wilgotną szmatką. Dostępna jest również duża misa w podobnym wzorze.

Wysokość: 3-6cm
Długość:19cm
Szerokość: 17cm

37 zł.

Brązowo koronkowo / Sprzedane- zamów podobny

Niewielka misa wykonana ręcznie z jasnej gliny i ozdobiona koronkowymi wzorami. Pokryta została brązowym szkliwem o różnym natężeniu- od głębokiego błyszczącego brązu aż po delikatne refleksy. Miseczka świetnie nadaje się na cukierki, orzechy, ciasteczka.

Wysokość: 7-8,5cm
Średnica: ok. 20cm

38 zł.

Z dodatkiem czerwieni / Sprzedane- zamów podobny

Ta ciekawa misa wykonana została ręcznie z jasnej gliny szamotowej. W jej powierzchnie wtarte zostało ciemne metaliczne szkliwo nadający naczyniu matową barwę. W kilku miejscach i na krawędziach szkliwo dekoracyjnie połyskuje.

Ozdobą miski są kwiaty w kolorze intensywnej głębokim czerwieni. Kwiaty, w przeciwieństwie do misy, pięknie błyszczą.

Naczynie doskonałe na ciasteczka, owoce, orzechy.

Długość: 28cm
szerokość: 25,5cm
Wysokość maxymalna:7cm (z kwiatkami 10cm)

63 zł.

Falujące czerwienie pomarańcze / Sprzedane- zamów podobny

Ta falowana miseczka wykonana została ręcznie z jasnej gliny. Dno naczynia w kolorze soczyście pomarańczowym, zaś jego ścianki pokryte zostały efektowym szkliwem w kolorze intensywnej czerwieni. Na krawędziach oraz na ściankach bocznych spod szkliwa przebija się jasny kolor gliny tworząc efektowne smugi z ciemnymi krawędziami. Szkliwo osiąga różne odcienie czerwieni, delikatnie spływa po ściankach.

Wysokość: 5,5-9cm
Długość: 8-20cm
Szerokość: 28cm

52 zł.

Kapryśna czerwień / Sprzedane- zamów podobny

Duża rozłożysta kwadratowa misa wykonana ręcznie z ciemnej gliny i szkliwiona pieknym intensywnie czerwonym szkliwem, spod którego efektownie prześwituje naturalny kolor gliny. Na zewnątrz szkliwo utworzyło wyraźne, ciekawe zacieki. Na spodzie misy delikatne dekoracyjne wybrzuszenie. Szkliwo nadaje się do kontaktu z żywnością.

Misa doskonała na owoce, słodkości.

Długość boku: 27cm
Wysokość: 8cm

68 zł.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Copyright © 2010 Arven