Dodatki łazienkoweMydelniczka w niebieskawych odcieniach / Sprzedane- zamów podobny

Mydelniczka ręcznie wykonana, zdobiona. Pokryta jest efektownym szkliwem, które przybiera barwy od zieleni po granat z ciemnymi przebarwieniami w zagłębieniach.

Wysokość- 2,5cm, średnica- 11cm

25zł.

Kawa z mlekiem / Sprzedane- zamów podobny

Ten komplecik łazienkowy w kolorze kawy z mlekiem wykonany został ręcznie z ciemnej gliny i pokryty jasnym szkliwem, które wnikło w dekoracyjne zagłębienia.

Kubeczek: średnica- 8cm, wysokość- 10cm.
Mydelniczka: średnica- 11cm, wysokość- 2cm.

50zł.

Metalicznie kwadratowo / Sprzedane- zamów podobny

Kwadratowa mydelniczka wykonana została z jasnej gliny i pokryta efektowym stalowo-metalicznym szkliwem z przebarwieniami. Pięknie będzie prezentowac się na białej umywalce w łazienkowych wnętrzach.

Długość boku- ok. 10cm, wysokość- 4cm

25zł.

Stare złoto / Sprzedane- zamów podobny

Piękna mydelniczka wykonana ręcznie z ciemnej gliny i pokryta metalicznym szkliwem w kolorze starego złowa, które efektownie odbija światło. Powierzchnia mydelniczki ozdobiona jest wzorkami, które uwidaczniane są właśnie metalicznym szkliwem. Piękny przedmiot, który ozdobi każdą łazienkę.

Średnica- 11cm, wysokość- 2cm

25zł.

Zielono mi / Sprzedane- zamów podobny

Mydelniczka wykonana z ciemnej gliny i pokryta efektowym zielonym szkliwem, spod którego przebijają wypukłe elementy w naturalnym kolorze gliny. Ciekawy dodatek do łazienki.

Średnica- 11,5cm, wysokość- 1,5cm

25zł.

Komplet w czerwieni / Sprzedane- zamów podobny

Zestaw łazienkowy wykonany z ciemnej gliny ozdobionej wzorami. Na mydelniczce i kubku na szczoteczki zachowany został ten sam motyw. Komplet pokryty intensywnie czerwonym szkliwem, spod którego przebijają wzorki na glinie.

Kubeczek: średnica- 8cm, wysokość- 9,5cm.
Mydelniczka: średnica- 11,5cm, wysokość- 1,5cm.

50zł.

Copyright © 2010 Arven